Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 266 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 3150 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1700 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 100 х 100 х 47 мм |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

