Термопрокладка Gembird TG-P-01
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Товщина | 1 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 100 х 100 мм |
| Теплопровідність | 2 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


