Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чіпсетів серії 700/600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Внутрішня тактова частота | 3.0 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальний TDP | 125W |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 32MB |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 091 ₴

