s1700, 16 ядер, 24 потоки, 3.4 GHz, 5.4 GHz, TDP - 125W, 7nm, Кеш-пам'ять - 30 MB Intel Smart Cache, L2: 24MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, BOX без кулера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | S1700 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальний TDP | 125W |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;потужні;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 217 ₴

