AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.7 GHz, 4.6 GHz, TDP - 65W, 7nm, L2: 3MB, L3: 32MB, немає, Zen 3, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 05.11.2020 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Також шукають | ігрові;для gtx 1050 ti;для gtx 1060;для rtx 2060;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множни |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | AM4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 119 ₴

