Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність у іграх. Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 90 °C |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Розблокований множник | Да |
| Також шукають | ігрові;для gtx 1050 ti;для gtx 1060;для rtx 2060;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множни |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | AM4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 171 ₴


