Gigabyte B550 GAMING X V2 - материнська плата для третього покоління процесорів AMD Ryzen.
Підтримується DDR4 без ECC, для пам'яті є 4 модуля DIMM. Присутній надшвидкий M.2 з інтерфейсом PCIe Gen3 x4.
Утиліта Smart Fan 5 має декілька датчиків температури, гібридні роз'єми для вентиляторів з функцією FAN STOP. Плата відрізняється елементною базою Ultra Durable, стійкими до впливу оксидів сірки резистори. Передбачені високоякісні конденсатори серії Audio, а також фірмова функція Q-Flash Plus для поновлення BIOS без необхідності встановлювати ЦП, ОЗУ і графічну плату. Підтримується функція RGB FUSION 2.0, передбачена можливість підключення адресованих LED- і RGB LED-лінійок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Відеовиходи | DVI;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 3rd Gen Ryzen™ and 3rd Gen Ryzen™ with Radeon™ Graphics Processors |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | Ami;UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 439 ₴





