Інноваційний дизайн, передові функційні можливості, ультрасучасна естетика, сучасний дизайн теплових рішень, під'єднання до мережі наступного покоління. TUF Gaming B550M-E — це нове визначення материнської плати.
TUF Gaming B550M-E — це найкраще серед материнських плат, завдяки компонентам найвищої якості та проєктно-конструкторським можливостям Asus.
TUF Gaming B550M-E використовує безпрецедентну й інноваційну теплову конструкцію, щоб забезпечити стабільність і низьку температуру за повного завантаження програми та ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Форм-фактор | microATX |
| Роз'єми | AM4 |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Платформа | AMD |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Гарантія | 36 |
| Країна виробництва | Китай |
| Сокет | AM4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2280 |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| Ширина, мм | 244 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Висота, мм | 244 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| M.2 | 2 шт. |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DisplayPort;HDMI |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16);2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 231 ₴





