сокет - AM4, чіпсет - AMD B550, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 4600 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 Socket 3, 6 x Sata 6.0 Gb/s, ATX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1/M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1/M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220A |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 Socket 3;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;3 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | Ami;UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125B |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 579 ₴




