сокет - 1700, чіпсет - Intel Z790, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7800 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 22110, 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), ATX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | LGA1700 |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Особливості | Підтримка RAID, USB 3.1, M. 2 |
| Стан | Новий |
| Платформа | Intel |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Гарантія | 36 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Сокет | 1700 |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| Ширина, мм | 244 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 22110;2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| Аудіоконтролер | ROG SupremeFX ALC4080 |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Висота, мм | 305 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen 2x2;1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| M.2 | 2 шт. |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 027 ₴










