сокет - AM4, чіпсет - AMD B450, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 64 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 3200 MHz, DVI, HDMI, внутрішні - 1 x M.2 Socket 3, 6 x Sata 6.0 Gb/s, ATX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Bristol (Excavator);Zen;Zen+;Zen2 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x1 ver | 3 v Два |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Два;1 v Три |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.1;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887-VD2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 Socket 3;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DVI;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка SLI/CrossFire | AMD CrossFire |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0/2.0 x16;1 x PCI-E 2.0 x16;3 x PCI-E 2.0 x1 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz;2666 MHz;2800 MHz (O.C.);3000 MHz (O.C.);3200 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 533 ₴






