Сумісність з LGA1700
Freezer i35 вже сумісний із процесорами Intel Alder Lake LGA 1700. Попри те, що сокет збільшився в розмірах, порівнюючи зі своїм попередником, гаряча точка, як і раніше, зосереджена в зоні кристала процесора. Теплові трубки Direct Touch Freezer i35 повністю покривають цю зону.
Компактна продуктивність та сучасний дизайн
Оптимізована продуктивність поєднується з сучасним чорним дизайном і тихою роботою. Завдяки чотирьом зміщеним тепловим трубкам однобаштовий процесорний кулер забезпечує швидке передавання тепла в радіатор, де воно ефективно розсіюється за допомогою 120 мм вентилятора.
Термопаста з найвищою продуктивністю
У комплект постачання Freezer i35 входить шприц 0.8 г нової термопасти MX-5. Термопаста Ultimate Performance від Arctic забезпечує особливо тонкий шар завдяки низькій в'язкості й розміру частинок та неабияк знижує накопичення тепла між теплорозподільником процесора та кулером. Водночас вона абсолютно безпечна у використанні навіть для новачків.
Вентилятор, оптимізований для радіаторів
Вентилятор, встановлений у Freezer i35, має всі переваги вентиляторів P-fans. Завдяки низькому рівню вібрації, енергоощадному двигуну та гідродинамічному підшипнику ковзання вони поєднують у собі тиху та ефективну роботу. Попри високу щільність ребер, вентилятор гарантує високий статичний тиск завдяки сфокусованому повітряному потоку і тому ідеально підходить для використання на радіаторах і тепловідводах. Швидкість обертання вентилятора може динамічно регулюватися за допомогою ШІМ, що дає змогу оптимально адаптувати його до будь-якого сценарію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 734 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 130 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 х 133 х 91 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 224 ₴









