Якщо ви хочете зібрати мультимедійний комп'ютер, то корпус Galaxy від фірми Vinga - це саме те, що вам потрібно. Цей корпус працює досить тихо, забезпечуючи хороший температурний режим завдяки ретельному охолодженню і захисту від пилу. В наявності є пиловий фільтр, сам корпус розрахований на установку сім додаткових вентиляторів - зверху, спереду і ззаду. Передніх вентиляторів може бути три, кожен - діаметром до 12 см, задній - один, до 12 см в діаметрі і нагорі - три по 12 см.
Корпус має стандартний типорозмір Miditower і призначений для вертикальної установки. При цьому пристрій підтримує всі три види материнських плат типу АТХ - стандартну, мікро і міні. Блок живлення серед вбудованих девайсів відсутній, але при установці буде розташований знизу. У корпусі є велика кількість внутрішніх відсіків - дев'ять по 2.5 дюймів, дванадцять - по 3.5 дюймів. Кількість слотів розширення - 8 штук. Додатково вбудовано п'ять портів - два для стандартних USB 2.0, один для USB 3.0 та два аудіо роз'єми.
Обмеження для «начинки»:
- максимальна довжина відеокарт до 400 мм і 290 мм із встановленим кошиком для HDD;
- висота кулера для процесора до 163 мм;
- довжина БЖ до 190 мм.
Габаритні розміри самого корпусу - 210 х 510 х 490 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Базова модель VINGA | Galaxy |
| Встановлення довгих відеокарт | до 290 мм (423 мм) |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 9 (4 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 12 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 163 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 190 мм |
| Матеріал корпусу | акрил;метал 0,7 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 x 510 x 490 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 799 ₴










