">g>Блок живлення Xilence 500W (XP500R7) - блок живлення з серії Performance З поєднує в собі високу продуктивність з низьким рівнем шуму і високою ефективністю. Розроблені 12 В лінії забезпечують максимальну стабільність напруги навіть під час гри вимагають великих апаратних потужностей. Завдяки високій ефективності блоку живлення серії Performance С, великі витрати на електроенергію тепер пішли в минуле. Шість видів захисту забезпечують безпечну експлуатацію в будь-якій ситуації.
Особливості блоку живлення Xilence 500W: безшумне охолодження завдяки великому 120-мм вентилятору; відмінний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла; низьке споживання енергії в режимі очікування; висока ефективність. Технології захисту: захист від перенапруги (OVP); захист від зниженої напруги (UVP); захист від надструмів (OCP); захист від перегрівання (OTP); захист від короткого замикання (SCP); захист від перевантаження (OLP).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання);OLP (захист від перегрузок);OVP (захист від підвищенння напруги |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 32A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Ціна: 1 606 ₴

