Блок живлення CHIEFTEC 600W (GPC-600S) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок CHIEFTEC 600W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним.
Блок живлення CHIEFTEC 600W відрізняється хорошим показником коефіцієнта корисної дії (до 80%) і надійністю. Серед інших переваг даної моделі можна відзначити потужність (600 В) і функціональність, досягти якої розробникам вдалося, оснастивши БЖ великою кількістю різноманітних портів для підключення елементів апаратної конфігурації. Серед наявних роз'ємів SATA (6), PCI-E (2), а також Molex (2). Є захист від короткого замикання (SCP), захист від підвищення напруги (OVP), захист від зниження напруги (UVP), захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо (OCP), захист від перевантаження (OPP/OLP).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 45A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Ціна: 2 344 ₴





