ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU — 4+4 pin, GPU — 1x6+2 pin, SATA — 3, Peripheral — 2, +12V1 — 24, 1x120 мм, 150 x 140 x 87 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent +12V2 | 21 А |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 19A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴

