Модель APB-500B8 відноситься до новітньої й найсучаснішої бюджетної серії блоків живлення Chieftec Value, однієї з найкращих з-поміж усіх представлених рішень на ринку за критеріями ціна/якість/ефективність. Блок має широкий набір конекторів і довгі рідні кабелі, що спрощує збірку системи. З-поміж усього іншого, у ньому є тихий 120 мм вентилятор із термоконтролем, що дає змогу йому не створювати зайвого шуму навіть за повного навантаження системи та забезпечувати реальну вихідну потужність. APB-500B8 сертифікований за стандартами CE, CB TÜV, EAC, має захист UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього або офісного ПК.
Довжина кабелів, мм
- 20+4 PIN ATX 500
- 8 PIN EPS (4+4) 350
- 8 PIN PCIe (6+2) 350
- SATA 350/150/150
- MOLEX/FLOPPY 350/150/150
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent +12V2 | 21 А |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 19A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴

