Блок живлення BDF-400S – один з 3х новітніх блоків живлення з фіксованими кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БП дозволяє значно економити е/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | 24 pin |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 4 pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 33A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 368 ₴





