Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Gemix PSN-500 з вихідною напругою у формі чистої синусоїди.
Розроблене для захисту техніки в приватному будинку:
- Для електричних газових котлів;
- Систем відеоспостереження;
- Холодильника;
- LCD-телевізора;
- Комп'ютерної техніки та інших пристроїв, які мають працювати цілу добу.
Працює від зовнішньої акумуляторної батареї, забезпечує тривалу автономну роботу техніки ˃24 годин. Надійне рішення для захисту обладнання під час роботи з нестабільним живленням у центральній електромережі. Забезпечує захист від короткого замикання, перевантаження, зниженої або підвищеної напруги, високовольтних імпульсів і перешкод.
Вбудований стабілізатор вирівнює напругу в діапазоні від 140 до 280 В, без переходу на акумулятор.
Потужний зарядний пристрій дає змогу підтримувати роботу з батареями високої ємності.
Особливості:
- Вихідна напруга у формі чистої синусоїди
- Працює з зовнішніми АКБ високої ємності
- Тривале живлення техніки в домі від зовнішніх акумуляторів >24 год
- Стабілізує напругу в діапазоні від 140 до 280 В
- Інтелектуальний зарядний пристрій, струм заряджання до 15 А
- Кольоровий дисплей
- Захист від короткого замикання й перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага, кг | 5 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 140 до 280 В |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴



