Smart TV, с Wi-Fi, LED - телевизор, 4K-телевизоры, 55", 3840 x 2160, с HDR, цифровой DVB-C, аналоговый, цифровой DVB-T2, цифровой DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF, 5 x HDMI, Wi-Fi - так, Поддержка Smart TV - так, VESA - VA - V. (200x300 мм), 1226 х 770 х 312 мм, 9.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Google TV |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | Quad cortex A55 |
| DDR | 2GB |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы подключения | 1 x RJ-45;1 x USB;5 x HDMI;CI+;S/PDIF |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | Facebook;Google Play;IpTV;Megogo;Netflix;Skype;Twitter;Vimeo;Youtube.com |
| Диагональ экрана | 55" |
| Органи управління | мультимедійний пульт;управління смартфоном |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип подсветки | LED підсвітка |
| Тип тюнеру | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 17 314 ₴




