
Мобильный телефон OUKITEL WP100 TITAN 12/512GB Black (6931940792752)
27 776 ₴
- В наличии
- Код: 00-00033305
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.8", 1080 x 2460 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7300, 12Gb, 512Gb, 200 + 20 + 2 Mpx, Стабилизация - оптическая, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 33000 mAh, поддержка OTG, пылевой защиты, гироскоп, быстрый заряд, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 876.6 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 33000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення;датчик освітлення;компас;цифров |
| Відеоядро | Mali-G615 MP2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.8" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Матеріал корпуса | алюміній;пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;підтримка OTG;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 20 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 66W;IP68 certified;IP69K;MIL-STD-810H;Reverse wireless charging |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 pixels |
| Розміри (мм) | 178.3 x 84.3 x 35.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 27 776 ₴









