Smart TV, с Wi-Fi, 43", 1920 x 1080, с HDR, цифровой DVB-C, аналоговый, цифровой DVB-T2, цифровой DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x RJ-45, CI, S/PDIF, USB, 3 x HDMI, Wi-Fi - так, Поддержка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100м), 95 x 5 x11 мм, 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 2GB |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | Facebook;Google Play;IpTV;Megogo;Microsoft Teams;Netflix;Twitter;Vimeo;Youtube.com |
| Диагональ экрана | 43" |
| Энергопотребление | 75 Вт |
| Операционная система | Google TV |
| Органи управління | мультимедійний пульт;управління голосом;управління смартфоном |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | в дитячу кімнату;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну;до 10000 грн |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип подсветки | LED підсвітка |
| Тип телевизора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнеру | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 912 ₴




