Smart TV, с Wi-Fi, LED - телевизор, 24", 1366 x 768, с HDR, цифровой DVB-T, цифровой DVB-C, аналоговый, цифровой DVB-T2, 2 х 5 (10 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, Аудиовход, CI, Composite, 1 x HDMI, Антен, Wi-Fi - так, Поддержка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 624 x 393 x 118 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (100х100мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 24" |
| Энергопотребление | 36 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Разрешение экрана | 1366 x 768 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип подсветки | LED підсвітка |
| Тип тюнеру | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 486 ₴





