Smart TV, с Wi-Fi, 32", 1920 x 1080, с HDR, цифровой DVB-T, цифровой DVB-C, цифровой DVB-S, аналоговый, цифровой DVB-T2, цифровой DVB-S2, 10 Вт, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 2 x HDMI, Wi- так, Поддержка Smart TV - так, VES - VA- V.A-200x200x, 7 x 46 x 180 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | webOS |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 4.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 32" |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear Voice Pro, LG ThinQ, Screen Share, Speech to Text |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип подсветки | Direct LED |
| Тип телевизора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнеру | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-T;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 10 893 ₴








