Состояние товара - Новый, 6.59", 1268 x 2756, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 8500, 12Gb, 512Gb, 50 + 8 Mpx, Стабилизация - оптическая, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6500 mAh, гироскоп, быстрая зарядка, стереодинамики, зеленый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201.5 г |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;Infrared port;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Mali-G720 MC8 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.59" |
| Діафрагма основної камери | f/1.5 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 90W;IP68 certified |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Процессор | Mediatek Dimensity 8500 |
| Разрешение экрана | 1268 x 2756 |
| Розміри (мм) | 157.5 x 75.2 x 8.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 3.4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 20 294 ₴










