Состояние товара - Новый, 6.9", 1600 х 720, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81-Ultra, 8Gb, 256Gb, 50 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6000 mAh, гироскоп, быстрый зарядка, пурпурный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 211 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MP2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Цвет | Пурпурный |
| Комбінований слот | Да |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 33W;IP54 certified |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 173.16 x 81.07 x 8.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 8 601 ₴










