Состояние товара - Новый, 6.64", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 8Gb, 256Gb, 50 + 8 + 5 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пылевой защиты, гироскоп, быстрый заряд, черный, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB 2.0 (Type-C) |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.64" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Матеріал корпуса | пластик;скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 8 + 5 Mpx |
| Особенности | IP67 |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 162.6 x 77.9 x 7.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy A36 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 15 510 ₴









