Smart TV, 4K-телевизоры, 43", 3840 x 2160, с HDR, цифровой DVB-C, 2 х 12 (24 Вт), 1 x оптический аудио, 3 x USB, CI, 4 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - да, Поддержка Smart TV - так, VESA (200x200м), 962 x 233 x 622 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5GB |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 43" |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling;HDR |
| Тип подсветки | Direct LED |
| Тип телевизора | Smart TV;4K-телевізори |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 700 ₴










