Состояние товара - Новый, 2.4", 240x320, 60 Гц, CPU - Spreadtrum SC6531, 32Mb, 32Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 2500 mAh, пыле/влагозащита, оранжевая
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Spreadtrum SC6531 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вес | 143 грам |
| Встроенная память | 32 Mb |
| Гарантія | 18 |
| Диагональ экрана | 2.4" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM;Захищені |
| Комплект поставки | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Оперативная память | 32 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;телефонна книга |
| Оснащение | пило/вологозахист |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особенности | IP68 certified |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 137 х 63 х 20 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Информация для заказа
- Цена: 1 409 ₴







