Состояние товара - Новый, 6.8", 2392 x 1080, 120 Гц, CPU - Unisoc T9100, 12Gb, 256Gb, 50 + 2 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, быстрый заряд, желтый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Желтый |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 203 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T9100 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2392x1080 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP4 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.8" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 80W;IP54 certified |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 77.2 х 8.2 х 163.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.7 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 11 619 ₴










