
Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 15 8/256GB Glacier Blue (1183676)
9 404 ₴
- В наличии
- Код: 00-00023927
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.77", 2392 x 1080, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G100 Ultra, 8Gb, 256Gb, 108 Мп, Стабилизация - цифровой, Front - 20 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, пылевой защиты, гироскоп, быстрая зарядка, беспроводная зарядка, беспроводная зарядка стереодинамики, голубой
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 183.7 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2392x1080 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.77" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комбінований слот | Да |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 108 Мп |
| Особенности | Fast Charge 33W;IP64;Qi wireless charging |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 75.4 х 7.9 х 164 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Xiaomi Redmi Note 15 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 9 404 ₴









