Состояние товара - Новый, 6.77", 2392 x 1080, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 8Gb, 512Gb, 50 + 2 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5520 mAh, быстрый заряд, искусственный интеллект, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 178 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2392x1080 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5520 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;Infrared port;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.77" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | алюміній;скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;швидке заряджання;штучний інтелект |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast charging 45W;IP65;Reverse wireless charging |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 164 x 75.42 x 7.35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 12 443 ₴










