Состояние товара - Новый, 6.3", 2656 x 1220, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12Gb, 512Gb, 50 + 50 + 50 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6330 mAh, пылевой защиты, гироскоп, быстрый заряд, беспроводной зарядка, голубой
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 191 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2656x1220 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6330 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Гарантія | 24 |
| Диагональ экрана | 6.3" |
| Діафрагма основної камери | f/1.67 + f/2.0 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Xiaomi Shield Glass |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 50 + 50 Мп |
| Особенности | Fast Charge 100W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 151.1 x 71.8 x 8.06 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Xiaomi 17 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 4.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 44 780 ₴







