
Мобильный телефон Tecno Camon 50 12/256Gb Moonshadow Black (4894947116216)
17 267 ₴
- В наличии
- Код: 00-00019281
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.78", 1080 x 2436 pixels, 144 Гц, CPU - MediaTek Helio G100 Ultimate, 12Gb, 256Gb, 50 + 8 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6500 mAh, пылевой защиты, гироскоп, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G100 Ultimate |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.5 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 45W;IP68 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2436 pixels |
| Розміри (мм) | 162.73 х 77.27 х 7.53 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 17 267 ₴









