Состояние товара - Новый, 6.58", 1080 х 2408, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio P60, 6Gb, 256Gb, 64 + 24 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 20800 mAh, поддержка OTG, пылевой защиты, гироскоп, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 565 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio P60 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія | 18 |
| Диагональ экрана | 6.58" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Asahi Dragontrail Glass |
| Матеріал корпуса | гума;пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android OS |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;підтримка OTG;пило/вологозахист |
| Основна камера | 64 + 24 Mpx |
| Особенности | IP68 certified |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 176 х 84 х 29 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 10 753 ₴





