Состояние товара - Новый, 1.77", 128x160, CPU - Spreadtrum SC6531E, 32Mb, 32Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1450 mAh, FM-радио, фонарик, зеленый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Spreadtrum SC6531E |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 128x160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;microUSB |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вес | 79 грам |
| Встроенная память | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 1.77" |
| Клас телефону | Бабусефони;Кнопкові телефони |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативная память | 32 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Оснащение | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 56.1 х 120.2 х 11.9 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850;900;1800;1900 |
| Також | бабушкофон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro;Mini |
Информация для заказа
- Цена: 715 ₴


