
Мобильный телефон Samsung Galaxy Xcover7 6/128Gb Black (SM-G556BZKDEUC)
13 750 ₴
- В наличии
- Код: 00-00004443
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.6", 1080 x 2408 pixels, 60 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6100+, 6Gb, 128Gb, 50 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4050 mAh, пылевой защиты, гироскоп, быстрый заряд, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 240 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4050 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.6" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 15W;IP68 certified;MIL-STD-810H |
| Особенности корпуса | водонепроникні;зі знімною батареєю;каплевидний виріз;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2408 pixels |
| Розміри (мм) | 169.0 x 80.1 x 10.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 13 750 ₴

