
Мобильный телефон Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512Gb White (SM-S948BZWGEUC)
62 150 ₴
- В наличии
- Код: 00-00033810
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.9", 1440 x 3120, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12Gb, 512Gb, 200 + 50 + 10 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/влагозащита, гироскоп, быстрый заряд, беспроводной зарядка, стереодинамики, стилус, белый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Белый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;барометр;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f1.7 + f3.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Матеріал корпуса | скло;титан |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;стереодинаміки;стилус;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 50 + 10 Мп |
| Особенности | Fast Charge 60W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1440 x 3120 |
| Розміри (мм) | 163.6 x 78.1 x 7.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 4.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 62 150 ₴









