
Мобильный телефон Samsung Galaxy S25 FE 8/512Gb White (SM-S731BZWIEUC)
38 902 ₴
- В наличии
- Код: 00-00010097
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Exynos 2400, 8Gb, 512Gb, 50 + 12 + 8 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4900 mAh, пылевой защиты, гироскоп, быстрая зарядка, беспроводная зарядка, белая, белая, белая
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Белый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Exynos 2400 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4900 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C 3.2 |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вес | 190 грам |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Захищені |
| Комбінований слот | SIM + SIM або eSIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 10 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Матеріал корпуса | алюміній;скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Особенности | Fast charging 45W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;покадрова зйомка;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 3.11 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 38 902 ₴








