
Мобильный телефон Samsung Galaxy Fold7 16/1Tb Jetblack (SM-F966BZKNSEK)
87 560 ₴
- В наличии
- Код: 00-00030341
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.5", 8", 1080 x 2520 pixels, 1968 х 2184, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 16Gb, 1TB, 200 + 12+10 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 10 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4400 mAh/волофона, гироскоп, быстрый зарядка, беспроводная зарядка, дополнительный дисплей, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Раскладной |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 215 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4400 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 1 TB |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.5";8" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus Ceramic |
| Матеріал корпуса | алюміній;пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 16 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;додатковий дисплей;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 12 + 10 Мп |
| Особенности | Fast Charge 25W;IPX8 |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;додатковий екран |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2520 pixels;1968 х 2184 |
| Розміри (мм) | 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy Fold7 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 4.32 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 87 560 ₴








