
Мобильный телефон Samsung Galaxy Flip7 12/256Gb Jetblack (SM-F766BZKGSEK)
43 780 ₴
- В наличии
- Код: 00-00030350
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.85", 4.0", 1080 x 2640, 720 x 748, 120 Гц, CPU - Samsung Exynos 2500, 12Gb, 256Gb, 50 + 12 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 10 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4174 mAh, режим "Powerbank", пило/волозащита, гироскоп, быстрый зарядка, беспроводная зарядка, стереодинамики, дополнительный дисплей, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Раскладной |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Samsung Exynos 2500 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4174 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Samsung Xclipse 950 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.85";4.0" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 10 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus Ceramic |
| Матеріал корпуса | метал;скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;додатковий дисплей;пило/вологозахист;режим "Powerbank";стереодинаміки |
| Основна камера | 50 + 12 Мп |
| Особенности | Fast Charge 25W;IP48;Qi wireless charging;Samsung DeX |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2640;720 x 748 |
| Розміри (мм) | 166.6 x 75.2 x 6.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy Flip7 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 3.3 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 43 780 ₴









