Состояние товара - Новый, 6.79", 3136x1440, 144 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 16Gb, 512Gb, 200 + 50 + 50 Mpx, Стабилизация - оптическая, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, поддержка OTG, быстрая зарядка, стереодинами, белый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 3136 х 1440 |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | color spectrum;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.79" |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 16 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | підтримка OTG;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 50 + 50 Mpx |
| Особенности | IP66;IP68 certified;IP69 certified |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 76.87 х 8.3 х 161.8 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | LTPO AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 4.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 45 648 ₴






