Состояние товара - Новый, 6.58", 1080 х 2408, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7025, 8Gb, 256Gb, 108 + 8 + 2 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 11000 mAh, пылевогозащита, гироскоп, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 364.5 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.58" |
| Діафрагма основної камери | f/1.9 + f/1.78 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.74 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | метал;пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 108 + 8 + 2 Мп |
| Особенности | Fast Charge 33W;IP68 certified;IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 172.2 х 81 х 15.3 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴










