Состояние товара - Новый, 5.9", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 4Gb, 64Gb, 13 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6300 mAh, пыле/влагозащита, гироскоп, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 373 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 5.9" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особенности | Fast battery charging 10W;IP68 certified |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Разрешение экрана | 720 x 1440 |
| Розміри (мм) | 166 x 81.1 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴










