Состояние товара - Новый, 6.52", 1280 x 576, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 6Gb, 256Gb, 48 + 2 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10600 mAh, пыле/влагозащита, гироскоп, оранжевый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 373 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1280 x 576 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.52" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 48 + 2 Mpx |
| Особенности | IP68 certified;IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 174.2 х 82.3 х 17.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 7 499 ₴









