
Мобильный телефон Oppo Reno15 Pro 5G 12/512GB Aurora Blue (OFCPH2813_BLUE)
37 399 ₴
- В наличии
- Код: 00-00009812
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.32", 1280х2640, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 8450, 12Gb, 512Gb, 200 + 50 + 50 Mpx, Стабилизация - оптическая, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6200 mAh, гироскоп, голубой
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 188 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8450 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G720 MC7 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.32" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 200 + 50 + 50 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 80W;IP69 certified |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1280х2640 |
| Розміри (мм) | 151.21 х 74.42 х 8.13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 3.25 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 37 399 ₴







