
Мобильный телефон Oppo A5 6/128GB Aurora Green (OFCPH2727_GREEN _6/128)
7 479 ₴
- В наличии
- Код: 00-00045165
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.67", 720 x 1604, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1, 6Gb, 128Gb, 50 + 2 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, гироскоп, быстрая зарядка, зеленый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вес | 194 |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 610 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast charging 45W |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 720 x 1604 |
| Розміри (мм) | 165.71 x 76.24 x 7.99 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | HDR;автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.1 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 7 479 ₴









