Состояние товара - Новый, 2.8", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc T107, 64Mb, 128Mb, 2 Mpx, Bluetooth, 1450 mAh, FM-радио, фонарик, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T107 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Мультимедиа | |
| Функции камеры | Вспышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Встроенная память | 128 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 2.8" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Количество ядер | 1 core |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативная память | 64 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;телефонна книга |
| Оснащение | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 2 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;4G |
| Розміри (мм) | 127.25 x 54.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 900;1800 |
| Також шукають | Nokia 235;2024 року;до 3000 грн;до 3500 грн;до 4000 грн;до 5000 грн;до 6000 грн;до 8000 грн;до 10000 |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
Информация для заказа
- Цена: 2 514 ₴



