
Мобильный телефон Motorola G77 8/256GB Black Olive (Black) (PBAW0026RS)
11 416 ₴
- В наличии
- Код: 00-00038520
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.78", 2772 x 1272, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6400 Max, 8Gb, 256Gb, 108 + 8 Мп, Стабилизация - цифровой, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, поддержка OTG, быстрая зарядка, стереодинамики, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 182 г |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2772x1272 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Запис відео фронтальної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | підтримка OTG;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 108 + 8 Мп |
| Особенности | Fast Charge 30W;IP64 |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Процессор | MediaTek Dimensity 6400 Max |
| Розміри (мм) | 77.37 х 7.33 х 164.18 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 11 416 ₴






