
Мобильный телефон Motorola Edge 70 Fusion 12/256GB Silhouette (PBBE0042UA)
19 139 ₴
- В наличии
- Код: 00-00035219
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.78", 2772 x 1272, 144 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, 12Gb, 256Gb, 50 + 13 Mpx, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, быстрая зарядка, стереодинамики
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2772x1272 |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 810 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Комплект поставки | кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Оснащение | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особенности | IP68 certified;IP69 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 75.6 х 7.99 х 162.76 мм |
| Тип дисплея | Extreme AMOLED |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 19 139 ₴









